Strategia dla Hongkongu – Hongkong musi być zlokalizowany

Disney otwiera bajkowy świat

Hong Kong Disneyland ma siedem parków tematycznych, w tym „Grizzly Gulch” i „Fringe Manor”. Mobilne gry parkowe i pokazy sztucznych ogni pozwalają gościom w każdym wieku odnaleźć najczystsze szczęście w tym bajkowym świecie.

Oprócz tych różnych etnicznych parków i zarządzania programem rozrywkowym, wiele krajowych restauracji opracowanych w Hong Kong Disneyland oferuje chińskie, zachodnie, przekąski, wegetariańskie, fast food, halal i inne różne posiłki, aby zaspokoić kubki smakowe każdego. Każda strona parku studenckiego ma swój własny dom towarowy, w którym sprzedawane są peryferyjne towary.

Victoria Peak: Piękny widok na Victoria Harbour

假日活動
Victoria Peak jest szczytem wyspy Hongkong, z którego nocą rozciąga się widok na Victoria Harbour.

Emocjonująca przejażdżka kolejką linową, oszałamiający nocny widok na Victoria Harbour, oszałamiające Madame Tussauds i Ling Ling Pavilion z kolekcją restauracji dla smakoszy to cztery główne atrakcje wizyty w Peak.

Zobacz piękno Victoria Harbour na pokładzie promu Star Ferry

Star Ferry jest słynnym środkiem transportu między wyspą Hong Kong a Kowloon. Ma długą, ponad 100-letnią historię i znajduje się na liście „Top 50 atrakcji, które trzeba zobaczyć w życiu” magazynu National Geographic Travel.

Star Ferry jest tylko około 10 minut lotu z portu, ale można naprawdę poczuć piękno portu, zwłaszcza o zachodzie słońca, kiedy można zobaczyć spektakularną panoramę miasta. Tak więc, podczas wizyty w Hongkongu, upewnij się, że uwzględnisz tę wysokiej jakości, niedrogą wycieczkę w swoim planie podróży!

Mid-Levels Escalator: przypominając Chongqing lasu

Jeśli spojrzeć tylko na przód, to chińskie schody ruchome średniego szczebla w Centralnym Pekinie są stare i zużyte, najeżone kilkoma częściowymi billboardami i nie posiadają żadnych funkcji rozwojowych. Ale jeśli podejdziesz do przodu, przypomni ci się klasyczne ujęcie z „Jungle of Chungking”: Faye Wong leżąca na plecach na ruchomych schodach, zaglądająca do domu policjanta Tony’ego Leunga.

Film „Wong Kar Wai” uczynił z niego popularny hit.

Składając hołd Wong Tai Sinowi

Wong Tai Sin, znany również jako Ogród Świętych, został zbudowany w 1945 roku i jest jedną ze słynnych świątyń w Hongkongu, gdzie zapach jest w pełnym rozkwicie. Każdego roku, w pierwszy dzień Księżycowego Nowego Roku, ludzie walczą o kadzidła.

Powiązane rekomendacje:

來到世界一線城市、“東方之珠”香港,8個

香港值得遊玩的5個景點,風景很好,你都去過嗎?

8割の親は香港のニッチな部分を全部出していない。 今までに何人いましたか?

Autor: elischoolwor

美容產品熱門產品,要屬天然有機植物製作而成的植物彩妝美容產品了,已經成為女性市場的主導產品,眾多商品當中,又以特殊地域的稀缺植物研發出來的最產品受到廣泛關注,價格方面比較昂貴,即使是這樣,仍然難以影響其成為市場的新趨勢。