Bambusowe sztućce? Włókno bambusowe na zastawę stołową?

 

Wielu konsumentów może słyszał lub kupił bambusa włókna zastawy stołowej, często twierdził, że są „naturalne”, „przyjazne dla środowiska”, „bezpieczne”, lekkie, odporne na ciepło, niełamliwe, piękne i urocze, z antybakteryjną i antybakteryjną funkcję, bardzo nadaje się dla niemowląt i małych dzieci do użytku.

bamboo spoon

Jednak w ostatnich latach, to bambus włókno zastawy stołowej wielokrotnie narażone jakości i bezpieczeństwa problemów, nie mamy wiele pytań, dlaczego tak zwane „bezpieczne” naczynia nie są bezpieczne? Czy włókno bambusowe jest równe bambusowej zastawie stołowej?

Bamboo fiber zastawy stołowej jest wydobywany z celulozy bambusowej, poprzez proces klejenia, przędzenia i innych włókien z recyklingu, a następnie dodać materiały żywiczne, ogrzewanie wysokociśnieniowe odlewania, a wreszcie przez olej wzór drukowania wykonane z gotowych produktów.

Włókno bambusowe dla zastawy stołowej, aby dodać mogą być stosowane w żywicy materiałów kompozytowych stanowiły prawie 50% lub nawet trzeba więcej, innymi słowy, bambus włókna projekt zastawy stołowej jest zasadniczo z tworzywa sztucznego dodanego bambusa celulozy jako zastawy stołowej, a nie naturalnego bambusa zastawy stołowej.

Naturalna zastawa stołowa z bambusa, jest bezpośrednio z naturalnej zastawy stołowej z bambusa, takich jak pałeczki bambusowe, miska bambusowa, łopatka bambusowa i inne naczynia stołowe.

Bambusowa zastawa stołowa wykonana jest głównie ze świeżego bambusa, co sprawia, że apetyt rośnie podczas jedzenia i jest popularna wśród konsumentów. Teraz, Zhongxian bierze ekologiczny bambus jako surowiec i produkuje zieloną ekologiczną, niskowęglową i przyjazną dla środowiska zastawę stołową z włókna bambusowego poprzez obróbkę mechaniczną.

Uwaga do zakupu

Dla nowej nazwy nowego materiału naczyń kuchennych, racjonalnej konsumpcji, nie ślepo słuchać propagandy reklamowej. Przed zakupem własnego może dokonać pełnego badania rozwoju, poznaj siebie i swojego wroga, inteligentne zakupy. Wybierz, aby kupić za pośrednictwem regularnych kanałów, uważnie przeczytać system etykietowania odpowiednich produktów i opis wykorzystania projektu produktu przedsiębiorstwa, i przestać kupować „trzy nie” produktów.

Stosować prawidłowo, aby zapewnić bezpieczeństwo żywności podczas użytkowania.

Powiązane rekomendacje:

Wenn Sie sich dem Kochen verschrieben haben, wie können Sie dann ohne ein hochwertiges Geschirrset leben? Kaufen Sie es und verd

Welches schöne, praktische und preiswerte Essgeschirr lohnt den Kauf?

レッドホットフライドシュリンプボール

Autor: elischoolwor

美容產品熱門產品,要屬天然有機植物製作而成的植物彩妝美容產品了,已經成為女性市場的主導產品,眾多商品當中,又以特殊地域的稀缺植物研發出來的最產品受到廣泛關注,價格方面比較昂貴,即使是這樣,仍然難以影響其成為市場的新趨勢。